• Sleva!

Tričko s vlastním potiskem, pánské, bílé CLASSIC

Pánské bílé tričko s vlastním potiskem. Vyberte si svůj oblíbený obrázek nebo citát text a vytvořte si originální tričko pro sebe nebo jako dárek. Běžná gramáž trička je 150g/m2, pánský střih. Tričko můžete bez problémů prát a sušit v sušičce, doporučujeme používat program na jemné prádlo. 

Máme vyzkoušeno že při šetrném pracím cyklu potisk vydrží vice než 30-50 praní ale i déle. Standardní velikosti S-XXL

Velikost S - XXL. 

199,00 Kč
Rychlost výroby: 3 až 5 dní
Velikost pánského trička: S
Počet
Přidat na seznam přání

PÁNSKÉ BÍLÉ TRIČKO S POTISKEM

Chcete sobě nebo někomu blízkému udělat opravdu velkou radost? Zkuste náš ověřený dárek - Tričko s vlastním potiskem. Dárek, který je praktický a navíc velice dlouho vydrží a budete ho mít i roky! Mnozí obdarovaní se o tričko starají velice pečlivě šetří si ho jako památku na výjimečnou  událost - svatbu, oslavu narozenin, oslavu setkání přátel, narození potomka, ale i společná dovolená v Bulharsku či ďábelský sjezd řeky Ohře :-)

Běžná gramáž trička je 150g/m2, pánský střih. Tričko můžete bez problémů prát a sušit v sušičce, doporučujeme používat program na jemné prádlo. Máme vyzkoušeno že při šetrném pracím cyklu potisk vydrží vice než 30-50 praní ale i déle.

NAŠE CENY JSOU NEJLEPŠÍ

Uvedená cena je konečná! Neplatíte žádné jiné poplatky za přidání obrázku, velikost obrázku či cokoli jiného. Jedna cena, nic jiného :-) Objednávku zpracujeme, vytvoříme potisk a obratem dodáváme do 3-5 pracovních dní.  Prosíme o trpělivost, je to přeci jenom trošičku náročný proces, který se nedá uspěchat, aby byl výsledek více než skvělý!

Tabulka velikostí

Velikost S M L XL XXL
Šířka (cm)   46     51    56    61  66
Délka (cm) 68,5 71 73,5 76 77,5
tolerance +/- 2,5 cm

CENA POTISKU

Uvedená cena obsahuje moderní bílé pánské triko podle velikosti, kterou si zvolíte. Nabízíme běžné velikosti S až XXL. K plnobarevnému potisku Vašeho trička obrázkem nebo textem většinou používáme transferový potisk ve velmi vysoké kvalitě sítotisku nebo řezanou grafiku. Cena obsahuje nutné DPH ve výši 21%. Cena je konečná! Neplatíte žádné jiné poplatky za přidání obrázku, velikost obrázku či cokoli jiného. Jedna cena, nic jiného :-)

NÁVRH GRAFIKY UDĚLÁME ZA VÁS - ZDARMA

Pokud chcete, vše uděláme za Vás! Napište nám, pošlete obrázek a o nic jiného se již nemusíte starat.