Pánské černé tričko EXCLUSIVE s vlastním potiskem

Pánské černé tričko s vlastním potiskem. Vyberte si svůj oblíbený obrázek nebo citát text a vytvořte si originální tričko pro sebe nebo jako dárek. Běžná gramáž trička je 180g/m2, pánský střih. Tričko můžete bez problémů prát a sušit v sušičce, doporučujeme používat program na jemné prádlo. Máme vyzkoušeno že při šetrném pracím cyklu potisk vydrží vice než 30-50 praní ale i déle. Standardní velikosti S-XXL

399,00 Kč
Rychlost výroby: 3 až 5 dní
Velikost pánského trička: S
Počet
Přidat na seznam přání

PÁNSKÉ ČERNÉ TRIČKO S POTISKEM

Chcete sobě nebo někomu blízkému udělat opravdu velkou radost? Zkuste náš ověřený dárek - Tričko s vlastním potiskem. Dárek, který je praktický a navíc velice dlouho vydrží a budete ho mít i roky! Mnozí obdarovaní se o tričko starají velice pečlivě šetří si ho jako památku na výjimečnou  událost - svatbu, oslavu narozenin, oslavu setkání přátel, narození potomka, ale i společná dovolená v Bulharsku či ďábelský sjezd řeky Ohře :-)

Běžná gramáž trička je 180g/m2, pánský střih. Tričko můžete bez problémů prát a sušit v sušičce, doporučujeme používat program na jemné prádlo. Máme vyzkoušeno že při šetrném pracím cyklu potisk vydrží vice než 30-50 praní ale i déle.

NAŠE CENY JSOU NEJLEPŠÍ

Uvedená cena je konečná! Neplatíte žádné jiné poplatky za přidání obrázku, velikost obrázku či cokoli jiného. Jedna cena, nic jiného :-) Objednávku zpracujeme, vytvoříme potisk a obratem dodáváme do 3-5 pracovních dní.  Prosíme o trpělivost, je to přeci jenom trošičku náročný proces, který se nedá uspěchat, aby byl výsledek více než skvělý!

CENA POTISKU

Uvedená cena obsahuje moderní černé pánské triko podle velikosti, kterou si zvolíte. Nabízíme běžné velikosti S až XXL. K plnobarevnému potisku Vašeho trička obrázkem nebo textem většinou používáme transferový potisk ve velmi vysoké kvalitě sítotisku nebo řezanou grafiku. Cena obsahuje nutné DPH ve výši 21%. Cena je konečná! Neplatíte žádné jiné poplatky za přidání obrázku, velikost obrázku či cokoli jiného. Jedna cena, nic jiného :-)

Tabulka velikostí

Velikost S M L XL XXL
Šířka (cm)   46     51    56    61  66
Délka (cm) 68,5 71 73,5 76 77,5
tolerance +/- 2,5 cm

NÁVRH GRAFIKY UDĚLÁME ZA VÁS - ZDARMA

Pokud chcete, vše uděláme za Vás! Napište nám, pošlete obrázek a o nic jiného se již nemusíte starat.