Tričko s vlastním potiskem, dámské, bílé CLASSIC

Dámské bílé tričko s vlastním potiskem. Vyberte si svůj oblíbený obrázek nebo citát text a vytvořte si originální tričko pro sebe nebo jako dárek. Běžná gramáž trička je 150g/m2, dámský střih, kulatý výstřih. Tričko můžete bez problémů prát a sušit v sušičce, doporučujeme používat program na jemné prádlo. Máme vyzkoušeno že při šetrném pracím cyklu potisk vydrží vice než 30-50 praní ale i déle. Standardní velikosti S-XXL

199,00 Kč
Velikost: M
Počet
Přidat na seznam přání

DÁMSKÉ BÍLÉ TRIČKO S POTISKEM

Chcete sobě nebo někomu blízkému, kamarádce, mamince nebo sestřičce udělat opravdu velkou radost? Zkuste náš ověřený dárek - Tričko s vlastním potiskem. Dárek, který je praktický a navíc velice dlouho vydrží a budete ho mít i roky! Mnozí obdarovaní se o tričko starají velice pečlivě šetří si ho jako památku na výjimečnou  událost - svatbu, oslavu narozenin, oslavu setkání přátel, narození potomka, ale i společná dovolená v Bulharsku či ďábelský sjezd řeky Ohře :-)

Běžná gramáž trička je 150g/m2, dámský střih, kulatý výstřih. Tričko můžete bez problémů prát a sušit v sušičce, doporučujeme používat program na jemné prádlo. Máme vyzkoušeno že při šetrném pracím cyklu potisk vydrží vice než 30-50 praní ale i déle.

NAŠE CENY JSOU NEJLEPŠÍ

Uvedená cena je konečná! Neplatíte žádné jiné poplatky za přidání obrázku, velikost obrázku či cokoli jiného. Jedna cena, nic jiného :-) Objednávku zpracujeme, vytvoříme potisk a obratem dodáváme do 3-5 pracovních dní.  Prosíme o trpělivost, je to přeci jenom trošičku náročný proces, který se nedá uspěchat, aby byl výsledek více než skvělý!

TABULKA VELIKOSTÍ TRIČEK K POTISKU

Velikost S M L XL XXL
Šířka (cm)   42  46   46  48 50
Délka (cm) 60 62 64 66 68
tolerance +/- 1,5 cm
Náhled Trička

CENA POTISKU

Uvedená cena obsahuje moderní bílé dámské triko podle velikosti, kterou si zvolíte. Nabízíme běžné velikosti S až XXL. K plnobarevnému potisku Vašeho trička obrázkem nebo textem většinou používáme transferový potisk ve velmi vysoké kvalitě sítotisku nebo řezanou grafiku. Cena obsahuje nutné DPH ve výši 21%. Cena je konečná! Neplatíte žádné jiné poplatky za přidání obrázku, velikost obrázku či cokoli jiného. Jedna cena, nic jiného :-)

NÁVRH GRAFIKY UDĚLÁME ZA VÁS - ZDARMA

Pokud chcete, vše uděláme za Vás! Napište nám, pošlete obrázek a o nic jiného se již nemusíte starat.