Polštáře

Hledáte oblíbený a příjemný dárek pro každého? Vaše představu splní polštář s potiskem.
Polštářek potiskneme vaším motivem, ať už je to fotografie, grafika nebo jen text. Když zrovna nebudete mít inspiraci, nevadí - můžete si vybrat z našich motivů. Buď jen vložit vhodnou fotku do šablony nebo zvolit originální a vtipný design z naší dílny a mít tak objednávku zcela bez práce.
Objednávka je hotová za pár minut a doma se můžete těšit z krásného dárku pro své blízké nebo kamarády.

Nejprodávanéjší

 1. Potisk polštáře vlastní fotkou

  Bílý polštář 40x40 cm. V ceně potištěný povlak a výplň polštáře. Potisk vlastním obrázkem, textem (nebo kombinací)!Vytvořte si polštář...
  399,00 Kč
 2. Bílý polštář s vlastním potiskem

  Bílý polštář s Vaším originálním potiskem 40x40 cm. V ceně potištěný povlak včetně výplně. Potisk lze navrhnout na obě strany polštáře....
  399,00 Kč
 3. Černý polštář s vlastní fotkou

  Černý polštář 40x40 cm. V ceně potištěný povlak a výplň polštáře.Možnost oboustranného potisku. Výroba a expedice do 3 až 5 pracovních dní.
  599,00 Kč -100,00 Kč 499,00 Kč
Grid
List

Počet produktů: 41

Zobrazení 1-12 z 41 položek

Aktivní filtry

Potisk polštáře vlastní fotkou

Bílý polštář 40x40 cm. V ceně potištěný povlak a výplň polštáře. Potisk vlastním obrázkem, textem (nebo kombinací)!Vytvořte si polštář podle Vašich představ – originální, s fotografií Vašich dětí či mazlíčků, oblíbeným obrázkem nebo textem.Možnost oboustranného potisku.
399,00 Kč

Bílý polštář s vlastním potiskem

Bílý polštář s Vaším originálním potiskem 40x40 cm. V ceně potištěný povlak včetně výplně. Potisk lze navrhnout na obě strany polštáře. Navrhněte si vlastní jedinečný polštář - můžete vložit fotku i text a v našem editoru přesně nadefinovat konečný vzhled. Krásný dárek pro každého!
399,00 Kč